YouTube канал за подршку наставницима у организовању онлајн наставе

Преузето са:

YouTube канал за подршку наставницима у организовању онлајн наставе

Сваког четвртка од 21 час на YouTube каналу #Знање да не багује, уживо се емитују емисије у којима се обрађују актуелни садржаји за наставнике и стручне сараднике.

У претходних 7 емисија обрађивале су се теме: Онлајн ресурси за наставу по предметима, Алати за тестирање ученика онлајн, Интернет учионица, Оцењивање ученика онлајн, Пројектна настава… О темама у емисијама говоре наставници полазећи од својих искустава у пракси.

Емисију води Милан Петровић испред организације „Научи ме“, која води Unbox Hab иновативних идеја из Ниша.

У току емисија могу се постављати питања и коментари, а организатор пружа подршку и путем савета и техничке помоћи на имејл адреси: znanjedanebaguje@gmail.com

Осму епизоду можете погледати у четвртак, 9.4.2020. у 21. час. Гост емисије је Душан Благојевић, овогодишњи лауреат награде Живојин Мишић за најбољег наставника, а са њим ће се водити разговор о томе како се у овом мору нових, бесплатних садржаја наставници сналазе у новој улози водича кроз садржај.

Нову епизоду можете погледати на линку: https://www.youtube.com/watch?v=LGWRJdKGBmA&feature=youtu.be

Све претходне епизоде можете погледати на: #Знање да не багује